Přihláška 2022

Kdo se může účastnit DOA?

Akce se mohou účastnit všichni umělci působící v regionu Vysočiny, tedy jak profesionálové, tak i výtvarníci „amatéři“. A nemusí jít jen o tvůrce, kteří mají trvalé bydliště na území kraje. Dny otevřených ateliérů jsou určeny i kumštýřům chalupářům, kteří bydlí jinde, ale na Vysočině mají svoje letní nebo víkendová působiště. Muzeum Vysočiny Havlíčkův Brod zajišťuje organizaci a propagaci – Vy pozvete veřejnost na návštěvu a k prohlídce Vaší tvorby. Celá akce probíhá pro návštěvníky a zúčastněné ateliéry zcela zdarma.

Pokud máte zájem o účast na 12. ročníku DOA, jehož termín je 1. – 2. října 2022, pošlete nám email na: knihovna@muzeumhb.cz a my Vás budeme kontaktovat.

Jako organizátoři DOA zajišťujeme propagaci celé akce. Pro veřejnost každý rok vydáváme časopis se seznamem všech míst, která mohou zájemci v rámci DOA navštívit. Účastníkům zapůjčujeme vlajku (banner) pro upoutání na svůj ateliér v době konání akce. Poskytneme vám rovněž tištěné pozvánky, které si může každý dle libosti vyplnit. Dále plakáty a již zmíněný časopis.

Před samotnou akcí probíhá slavnostní zahájení, kde se mohou účastníci vzájemně poznat a mohou si osobně převzít propagační materiály.

PŘIHLÁŠKU SI MŮŽETE STÁHNOUT ZDE a nebo v sekci Ke stažení.